Rent

KULUD KONTROLLI ALLA

Ei pea muretsema kulumaterjalide pärast

LÜHIAJALINE RENT

Vajad ehitusobjektile printerit kuni 12 kuud

FOTOPRINTERIT ÜRITUSELE
Shadow
Slider

Tänapäeval, kus  IT-valdkond  areneb tohutu kiirusega, vananeb kiirelt ka printeritehnika, nii moraalselt kui füüsiliselt.
Juba 3-4 aastaga võib tehnika olla muutunud ebaotstarbekaks nii tehnoloogiliselt kui ka kulusid silmas pidades.
Seepärast ongi mõttekas seadmete ostmise asemel mõelda nende rentimisele.
Esiteks on otsene kasu rentimisest loomulikult ettevõtte vahendite säästmine. Ei ole vaja kulutada varale, mis väga kiiresti kaotab väärtust. Jäävad ära ka utiliseerimise probleemid.
Teiseks tasub tähelepanu pöörata tegelikele kuludele. Seadmete soetamine on ainult esimene ja nii öelda “veepealne osa” seadme tegelikest kuludest. Lisanduvad haldus- ja hoolduskulud. Kulud varuosadele ja remondile. Pidevalt vähenevate printimise mahtude juures kulub seadmele kulutatud summade tagasi teenimiseks päris palju aega. Selleks ajaks võivad aga olla muutunud nii printimise vajadused, tehnoloogiad ja seadmete efektiivsus.
Kui vajate seadmete vahetust, kas on suurenenud/ vähenenud printimise vajadus, soovite ajakohastada ja võtta kasutusele uued tehnoloogiad, siis teil pole vaja muud kui meile sellest teatada. Kogu protsessi korralame meie ja mingeid asjatuid lisakulusid teil sellega ei kaasne.

RENDILEPINGUS ON:
- Printer vastavalt vajadusele.
- Toonerid.
- Hooldused.
- Kaughaldus.
- Konsultatsioonid.